МАУП

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0512.com.ua

МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

МАУП, фото-1

У місті Миколаїв представництво ПрАТ «ВНЗ«МАУП» “Причорноморський інформаційний центр” було створено у 1998 році, як структурний підрозділ Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП).

З 2007 року Представництво ПрАТ «ВНЗ«МАУП» “Причорноморський ІЦ” здійснює набір студентів на дистанційну форму навчання з використаням Інтернет технологій.

Міжрегіональна Академія управління персоналом – це найбільший приватний економіко-гуманітарний вищий навчальний заклад України.

У рейтингу Webometrics-2019р. МАУП посіла перше місце серед приватних вищих навчальних закладів України та потрапила у топ-10 кращих приватних закладів вищої освіти України згідно консолідованого рейтингу інформаційного ресурсу «Освіта.ua» закладів вищої освіти України 2020 року.

Процес навчання здійснюється відповідно до нормативних документів Міністерства освіти і науки України та Міжрегіональної Академії управління персоналом, які спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу, наукової роботи. Завдяки їм відповідно до нових умов все ширше використовуються сучасні технології навчального процесу, активні методи навчання.

Викладачі Міжрегіональної Академії управління персоналом готують навчально-методичні матеріали (конспекти лекцій, завдання для самостійної роботи, бази даних, тестові завдання і т. і.) по всім дисциплінам в електронному вигляді, розробляють відео - лекції з предметів, проводять Інтернет-консультації та здійснюють контроль за виконанням індивідуальних планів.

Студенти Академії мають можливість:

  • користуватися Бібліотечним Фондом МАУП (в надрукованому та електронному вигляді) різного профілю та напрямків
  • здобути науковий ступінь в аспірантурі та докторантуріМАУПз 10% знижкою.

Наші випускники отримують диплом про вищу освіту державного зразку, оформлений відповідно до міжнародних вимог з присвоєнням кваліфікації бакалавра та магістра.

Знижку 20% на навчання в МАУП абітурієнти можуть отримати під час Днів відкритих дверей.

Більше інформації та найближчу дату Дня відкритих дверей шукайте на сайті :

http://nik.maup.com.ua

http://maup.com.ua.

Або жвступайте онлайн у будь-який зручний для вас час, і також отримуйте знижку на навчання.

Консультації щодо вступу та отримання знижки 20% на навчання за телефонами:

+38(093) 676-15-66

+38(066) 943-93-24 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Ми в мережі
Розміщення на мапі міста