FISU Healthy Campus — це програма Міжнародної федерації університетського спорту (FISU, фр. Federation International du Sport Universitaire, англ. International University Sports Federation), що є міжнародною спортивною організацією, створеною для розвитку та просування спорту серед студентів усього світу.

Штаб-квартира організації знаходиться в Лозанні (Швейцарія). Федерація координує діяльність 174 національних федерацій студентського спорту, що входять до її складу. Під її егідою кожні два роки відбуваються Літня та Зимова Універсіади — аналог Олімпійських ігор, що проводиться серед студентів.

FISU Healthy Campus відзначає університети, що заохочують здоровий спосіб життя у своїх кампусах. Ті, хто створює найліпші умови для своїх студентів і всієї спільноти університетського містечка, отримують відповідний сертифікат на основі оцінки за сотнею критеріїв.

Університети оцінюються за 7 напрямками: фізична активність і спорт, харчування, профілактика захворювань, психічне та соціальне здоров'я, ризикова поведінка, навколишнє середовище, стійкий розвиток і соціальна відповідальність, управління здоровим кампусом.

Раніше Академія вже отримувала Золотий сертифікат Програми FISU Healthy Campus. Цьогорічне досягнення стало можливим завдяки невпинній розбудові інфраструктури кампусу. Наразі на базі Академії діють спортивні секції та клуби, в яких студенти мають змогу сумлінно тренуватися і підтримувати гарну фізичну форму. З-поміж них Клуб кікбоксингу, Зал боротьби ім. Жана Беленюка, спортивний комплекс ім.Ельбруса Тедеєва, Футбольна арена МАУП із 4-ма професійними полями, спортивно-стрілецький клуб Ballistics.

Далі — більше!